Pleť


Minikurz péče o pleť

Máte problémy s pletí nebo chcete zpomalit stárnutí pleti? Většina problémů s pletí pramení z nesprávné životosprávy (ze 70%) a z nedostatečné nebo nesprávné péče (30%). Ukáži vám, že cesta ke zdravé pěkné pleti není složitá. V minikurzu péče o pleť vám ukažu, jak pomocí správně vybraných a správně aplikovaných přípravků vnější výživy získat pěknou pleť. Výsledky uvidíte již po 45 minutách.

Individuální minikurz péče o pleť - 45 minut pro vaši krásu:
Diagnostika pleti - BIA SKIN ANALYZER.
Inteligentní pleťová výživa.
Viditelné výsledky již po skončení kurzu.
Vědecky podložená péče o Vaši pleť.

BIA SKIN Analyzer - jednoduchá bioelektrická impedanční analýza pleti, využívá teorii bioimpendančního měření, založenou na elektrickém odporu lidské kůže.
Analyzuje vlhkost kůže (hydrataci), stupeň promaštění, koeficient jemnosti.
Technologie okamžitě analyzuje kondici vaší pleti.

Na základě této analýzy doporučím vhodné přípravky pro správnou péči o pleť.

V minikurzu péče o pleť získáte:

Čištění a tonizace pleti
Hloubkové čištění maskou
Péče proti vráskám (nebo prevence tvorby vrásek)
Hydratace
Cílená péče o oči

Co se stane, když o pleť správně pečujete?

Zvýšení pružnosti pleti
Stimulace a regenerace buněk
Zjemnění a eliminace vrásek
Zpomalení projevů stárnutí

Minikurz péče o pleť znamená instruktážní poradenství , kdy se velmi příjemnou formou naučíte, jak o sebe pečovat, aby Vaše pleť byla krásnější. V poradenství je zahrnuta nejen analýza typu pleti, ale také praktická ukázka hloubkového vyčištění pleti speciální maskou, která umí efektivně detoxikovat dermisovou část pokožky. Tam vzniká řada problémů s pletí. Vyzkoušíte si, jak svou pleť správně a důkladně čistit, dostatečně hydratovat, vyživovat a chránit.
Viditelného zlepšení stavu pokožky dosáhnete už při prvním ošetření v rámci minikurzu. Poradíme také při výběru vhodného krému pro denní a noční výživu nebo vhodného přípravku na jednotlivé části obličeje - krk, oční partie, dekolt, rty, atd.
V návaznosti na minikurz péče o pleť můžeme probrat i výživu a stravování, které povede k lepší kvalitě pleti i nehtů a vlastů.

Máte zájem i individuální minikurz péče o pleť? Kontaktujte mne.

Oblíbené příspěvky