Kondiční strava


Kondiční snídaně/kondiční strava

Co jste měli dnes ke snídani?
Jak se cítíte během dne?
Co dál během dne jíte?

Zkuste si na tyto otázky odpovědět. Špatná výživa, růst váhy, trávicí problémy, únava během dne - to vše začíná při snídani. Správně sestavenou snídaní se vyhnete jak nedostatku živin, tak růstu váhy, trávicím problémům, únavě v průběhu dne i tendenci volit nesprávné potraviny během dalších jídel. Správnou snídaní začíná i program hubnutí.

Představte si svoje tělo složené ze 100 triliónů buněk, které potřebuje kolem 100 živin jeden každý den. Každý den potřebujeme dostatek živin, protože když spíme, to je doba, kdy naše tělo intenzivně regeneruje a spotřebovává živiny. Během dne musíme všechny živiny doplnit, aby naše tělo mohlo opět regenerovat.

Vynechání snídaně nebo nevhodně sestavená snídaně znamená, že tělu nedodáme potřebné živiny. Vznikají pak problémy, které se kumulují. Únava během dne, chutě, tíhnutí k nevhodným potravinám během dne, zpomalování metabolismu, ukládání tuků, kolísání hladiny cukru v krvi a postupný růst váhy a pokládání základů pro všechny problémy, které nadváha a špatná strava zhoršují.

Zdravý životní styl znamená i zdravě snídat. Každý program hubnutí proto také znamená upravit Vaši snídani.

Kondiční stravování pro každý den

Jste si vědomi toho, že se stravujete nepravidelně, odbýváte se, jíte ve stresu nebo prostě jíte to, co vám přijde pod ruku, protože nemáte čas jídlo připravit? Nebo prostě nevíte, co si vzít ke snídani, svačině, tak některá jídla vynecháte?

Víte, že je to špatně, protože v práci potřebujete podat maximální výkon, být celý den soustředění, neztrácet energii.

Tento problém se týká lidí různých profesí, ať už to jsou manažeři, obchodníci, pracovníci klientských oddělení. Ale je to i případ maminek na rodičovské dovolené, studentů - všichni tito lidé musí podávat soustředěný permanentní výkon. Nevhodná strava společně se stresem vede k únavě, pocitu vyčerpání, ale i bolestem hlavy, žaludku, trávicím problémům.

I toto umíme řešit. Jednoduchým způsobem dáme do pořádku vaše stravování i kondici.

Nezapomeňte: Špatná výživa, trávicí problémy, nadváha, únava ... to vše začíná při SNÍDANI. Stejně tak při snídani začíná dobrá kondice a pohodový den bez únavy a trávicích potíží.

Chcete správně snídat? Kontaktujte nás.

Oblíbené příspěvky