Máte problém? Máme řešení!

Co efektivně řešíme?

Hubnutí a tvarování postavy

Zdravé hubnutí a samozřejmě udržení váhy znamená zkombinovat výživu a přiměřený pohyb. Správně nastavený stravovací plán (80%) a případně cvičební režim (20%) umožní velmi efektivně zhubnout a vytvarovat problematické partie postavy. Více zde.

Přibírání svalové hmoty

Svalovou hmotu nepřiberete ze vzduchu ani z nevhodné stravy. Cvičení funguje pouze z 20%, tělo potřebuje správný přísun živin pro budování svalů a regeneraci po cvičení. To je těch zásadních 80% = výživa.

Zlepšení metabolismu, detoxikace

Možná jste unavení, máte málo energie přes den, nemáte sílu začít se cvičením. Je vám to povědomé? Z různých důvodů (vyčerpání půdy, znečištěné prostředí, urychlování růstu, skladování potravin) klesá výživová hodnota našeho jídla. Zároveň se v těle usazují odpadní látky a naše tělo vstřebává hůře živiny. To se projeví únavou, bolestmi hlavy, zažívacími problémy, nedostatkem energie. Pomocí správné výživy podpoříme detoxikaci těla, zlepšíme metabolismus. Pocítíte to jako nárůst energie, vitality.

 

Zlepšení kvality pleti, vlasů, nehtů

Kvalita pleti, vlasů, nehtů je ze 70% odrazem vaší výživy a ze 30% vnější péče. Máte problémy s pletí, lámavými nehty, nezdravými vlasy?  Nastavíme individuální plán výživy a efekt podpoříme inteligentní pleťovou a vlasovou výživou.

Zlepšení celkové kondice, stravovacích návyků

Kromě správné výživy a zdravějšího režimu vám pomohu také s vhodnou pohybovou aktivitou. Sama nejsem velkým zastáncem trávení hodin v tělocvičně nebo fitness. Mám ráda přirozený pohyb na čerstvém vzduchu, z velké části chůzi, případně jednoduchá cvičení, která můžete provádět kdekoliv a nepotřebujete žádné speciální pomůcky.


Zajímá vás některá probelamtika? Vyplňte níže kontaktní formulář a domluvíme se na nezávazné konzultaci.


Oblíbené příspěvky