Proč správná výživa?


Společným jmenovatelem řady problémů je nesprávná výživa.


A řešením celé řady problémů - často tím nejjednodušším - je udělat změnu ve výživě. Dát tělu, co potřebuje = dát tělu správné podmínky pro fungování, dát mu správnou výživu. Z vlastní zkušenosti vím, že dobře fungovat může pouze správně vyživený organismus.

Kromě kvalitní výživy tělo potřebuje ještě správný příjem tekutin, pravidelnou pohybovou aktivitu, také dostatek spánku a času na odpočinek a regeneraci. Všeobecně známé věci, lehce se vysloví, ale hůře realizují. Proto vám s řešením pomohu.

S řadou klientů se bavíme na začátku hlavně o hubnutí, ale nadváha a obezita nejsou jedinými problémy, kde výživa hraje zásadní roli. Dnes se klade velký důraz na prevenci. Světová zdravotnická organizace uvádí, že nemoci z nadváhy jsou již na předních místech žebříčku příčin úmrtí. Prevence těchto civilizačních chorob i prevence nadváhy a obezity jsou v podstatě stejné: vyvážená výživa v souladu s individuálními potřebami jedince.
Možná stále váháte...

Rozhodně potřebné změny zvládnete spíše s dobrým vedením než sami. Proto sázím na individuální přístup a případné další vedení krok za krokem. Postupně Vás naučím všechny jednoduché zásady, které budete potřebovat k trvalému udržení váhy a získání nebo udržení ideální kondice. Nebude to jen další váš pokus

zhubnout,
vytvarovat problematické partie postavy,
přibrat svaly,
zlepšit kondici a výkonnost,
zbavit sse únavy nebo zažívacích potíží,
zbavit se problémů s pletí a vlasy,

ale trvalé řešení! Pokud to ale nezkusíte, tak to nezjistíte.

🔻 Chcete se dovědět, jak mohou profesionální stravovací plány pomoci i vám? Vyplňte kontakt v patičce stránky. Domluvíme se na individuální konzultaci.

Oblíbené příspěvky